Pályázati forrásból újul meg a Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium!

 Kategória: Finanszírozás

Dr. Seszták Miklós Nemzeti Fejlesztési Miniszter, Leleszi Tibor Kisvárda Város Polgármestere, Százvai László a Kisvárdai Református Egyházközség vezető lelkésze és Ivánné Nagy Bernadett a Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium igazgatója tette le vasárnap délután a gimnázium új épületszárnyának alapkövét.  A Kisvárdai Református Egyházközség 920 millió forint támogatást kapott az általa fenntartott oktatási intézmény 4600 Kisvárda Flórián tér 5. szám alatti feladatellátási helyéül szolgáló épület felújítására, átalakítására és bővítésére az EFOP-4.1.1-15 számú, „Egyes egyházi oktatási infrastrukturális fejlesztések Iskolafejlesztés a Minőségi Oktatás Feltételeinek Megteremtése Érdekében” című alapból. A projekt keretében az elavult energetikai tulajdonságokkal, hiányos infrastruktúrával rendelkező meglévő épület felújítása és átalakítása, új épületszárny kialakítása és a működéshez szükséges eszközök beszerzése valósulhat meg. A pályázat készítését, menedzsmentjét és a nyilvánosság biztosítását a GoodWill cégcsoport végzi.

A beruházásról bővebben itt olvashat:

http://www.kormany.hu/hu/nemzeti-fejlesztesi-miniszterium/hirek/megujul-a-kisvardai-reformatus-ovoda-altalanos-iskola-gimnazium-es-kollegium

Korábbi cikkek
BETHLEN GÁBOR ALAP

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás